Tak akorát

Snažíme se dnes stíhat studium, práci, chceme být ohleduplní k naší planetě a jíst zdravě, ale co je to zdravě, když každý den čteme něco jiného a neshodnou se ani odborníci?

Jak v tom najít balanc? A existuje univerzální pravidlo pro všechny? Na to jsem se roky ptala, pak jsem našla tu svoji rovno-váhu, která se postupně mění. A tak říkám, najdi si to své tak akorát. 

Tak akorát - tolik času a surovin potřebuju k tomu, abych si stíhala zdravě vařit. Vaše "tak akorát" bude jiné než moje, proto nikdy nikomu nic nenutím, jen ráda přispěju.

 

DSC_5203

 

Moje jméno je Iveta a mým snem je přispět ke změně. K návratu k opravdovému jídlu a vaření.

 

Po letech snahy jsem si musela přiznat, že není v mých silách uvařit pro všechny, ani se mi nepodaří všechny pozvat na kurz, a tak jsem se rozhodla vydat knihu, která se tak trošku liší od většiny kuchařek. Kuchařka Tak akorát sia klade za cíl motivovat a inspirovat ke každodennímu vaření.

 

V knize si zakládám na jednoduchosti a opakování surovin. Cílem je, abyste zpracovávali to, co si podle kuchařky nakoupíte a časem tento základ rozšiřovali. Už pěkných pár let používám pouze rostlinné suroviny a v této kuchařce tomu není jinak. Podrobně jsem popsala základy mé rostlinné kuchyně a hned na začátku představila ingredience, které jsem do té doby neznala. I díky tomu kniha poslouží všem, co s vařením bez živočišných potravin začínají.

 

Zpět do obchodu