Tak akorát

Snažíme se dnes stíhat studium, práci, chceme být ohleduplní k naší planetě a jíst zdravě, ale co je to zdravě, když každý den čteme něco jiného a neshodnou se ani odborníci?

Jak v tom najít balanc? A existuje univerzální pravidlo pro všechny? Na to jsem se roky ptala, pak jsem našla tu svoji rovno-váhu, která se postupně mění. A tak říkám, najdi si to své tak akorát. 

Tak akorát - tolik času a surovin potřebuju k tomu, abych si stíhala zdravě vařit. Vaše "tak akorát" bude jiné než moje, proto nikdy nikomu nic nenutím, jen ráda přispěju.

 

DSC_5203

 

Moje jméno je Iveta a mým snem je přispět ke změně. K návratu k opravdovému jídlu a vaření.

 

Po letech snahy jsem si musela přiznat, že není v mých silách uvařit pro všechny, ani se mi nepodaří všechny pozvat na kurz, a tak jsem se rozhodla vydat knihu, která se tak trošku liší od většiny kuchařek. Kuchařka Tak akorát sia klade za cíl motivovat a inspirovat ke každodennímu vaření.

 

V knize si zakládám na jednoduchosti a opakování surovin. Cílem je, abyste zpracovávali to, co si podle kuchařky nakoupíte a časem tento základ rozšiřovali. Už pěkných pár let používám pouze rostlinné suroviny a v této kuchařce tomu není jinak. Podrobně jsem popsala základy mé rostlinné kuchyně a hned na začátku představila ingredience, které jsem do té doby neznala. I díky tomu kniha poslouží všem, co s vařením bez živočišných potravin začínají.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení